O nás

Jsme česká rodinná firma, kterou spolu v roce 2015 založili otec se synem v obci Nivnice nedaleko Uherského Brodu. Přestože je společnost jako taková na trhu poměrně mladá, náš tým tvoří ti nejlepší odborníci s mnohaletými zkušenostmi z oblasti výroby bazénů a průmyslových nádrží.

Název společnosti Pagroma byl odvozen od jmen zakladatelů – Pagáč Roman a Pagáč Roman mladší. Naše produkty vyrábíme na zakázku a zaměřujeme se na dvě hlavní oblasti – výroba bazénů a výroba plastových nádrží pro průmyslové odvětví.

Díky kvalitní práci našich zaměstnanců a spokojeným zákazníkům, kteří se k nám vracejí, se nám daří neustále rozvíjet a posouvat se vpřed. V současné době firma zaměstnává cca 20 lidí a plánuje další rozšíření svých výrobních kapacit.

Prioritou jsou pro nás spokojení zákazníci. Klademe vysoký důraz na kvalitu a preciznost našich výrobků, tak aby co nejvíce odpovídaly představám zákazníka. Díky tomu, že naše produkty jsou vyráběné na zakázku, jsme schopni našim zákazníkům nabídnout výrobky, které v maximální míře splňují jejich potřeby a požadavky.
Jsme si vědomi toho, že neméně důležitá je také včasnost našich dodávek. Proto děláme vždy vše pro to, abychom dodrželi dohodnuté termíny.

Věříme, že smyslem našeho podnikání je spokojenost našich zákazníků a proto pro ně chceme být stabilním, spolehlivým a dlouhodobým partnerem. I přes naše vysoké ambice, si stále stojíme za našimi hodnotami, jimiž jsou férové jednání, vstřícnost a udržování dlouhodobých vztahů s našimi zákazníky.

Copyright Pagroma