Ostatní zakázková výroba

Ostatní zakázková výroba

Ostatní zakázková výroba

Naše zakázková výroba se zaměřuje na výrobu dle individuálních přání a požadavků zákazníka. Velmi často se jedná o komplikované výrobky a to jak z hlediska konstrukce, tak z hlediska samotné montáže. V průběhu takové výroby probíhá neustálá komunikace se zákazníkem s cílem předejít případným problémům při instalaci. Díky tomuto přístupu jsme schopni splnit  přání zákazníka do posledního detailu.

  • Výrobky jsme schopni vybavit čidly pro hlídání hladiny, ventily, elektro rozvaděči s revizní zprávou, průhledítky z plexiskla, vodoznaky, žebříky atd. 
  • Podle statiky vyvařujeme na výrobky ocelovou/nerezovou výztuž, výztuž s táhli, šroubované výztuže i oplastované výztuže.
  • Pro výpočet statiky nadrží používáme programy od světových firem, které nám dodávají materiál pro naše výrobky. S těmito firmami úzce spolupracujeme a diskutujeme statiku, životnost a chemickou odolnost materiálu, abychom vždy zvolili ten nejvhodnější materiál pro daný výrobek.
  • Rádi pro Vás také zajistíme transport či svaření výrobku přímo u Vás.

Pokud potřebujete s čímkoliv poradit, neváhejte a kontaktujte nás. Vše s Vámi rádi probereme, vysvětlíme, zvolíme tu správnou možnost a vytvoříme cenovou nabídku.

Fotogalerie realizací
ostatní zakázkové výroby

 

Copyright Pagroma