Naši zákazníci

Firma Pagroma plastová výroba pro naši společnost dodávala oplastování nádrží z PP materiálu pro potravinářský průmysl. Kvalita provedení na profesionální úrovni s plněním termínů dle smlouvy. Výborná spolupráce a domluva.

V minulých letech jsme několikrát spolupracovali s firmou Pagroma. Jednalo se o opravy překrytí vstupů do akumulačních komor a armaturních komor. Dodání a montáž zakázek ze strany dodavatele proběhly vždy v domluveném termínu a kvalitním provedení. Solidní přístup k zákazníkovi. 

Petr Matějíček

Firma Pagroma nám dodává nádrže a konstrukční díly z PP a PE pro naše zařízení. Tyto nádrže používáme ke skladování odpadních vod, chemikálií, pitné vody, … Kvalita provedení je na profesionální úrovni. Domluvené dodací termíny a ceny jsou vždy dodrženy. Domluva je korektní a pro oboustrannou spokojenost.

Firma Pagroma s.r.o.  pro naši společnost Zeveta Machinery a.s. dodávala vyráběla a instalovala plastovou nádrž pro lázeň z koncentrované kyseliny sírové. Kvalita provedení, domluvy a plnění termínů bylo na profesionální úrovni dle dohody. Výborná spolupráce a domluva.

Děkujeme
Zdeněk Zábranský
Vedoucí údržby

Ve strojírenské firmě velikosti Česká zbrojovka a.s. Uherský Brod s několika provozy od slévárenského, přes dřevoobráběcí a třískové obrábění až po konečné povrchové úpravy je nelehké najít a úzce spolupracovat s firmami, které nabízejí širokou škálu prací a dodávku potřebných dílů a komponent. Na rozšiřující požadavky zákazníků je třeba reagovat ve výrobě a potažmo v údržbě pružně a rychle. Jakmile jsou naplněny plány výroby na daný rok, tak každá hodina zpoždění z důvodu neplánované poruchy daného zařízení znamená velké ztráty pro podnik a následně ohrožení plnění plánu tržeb a zisku. V oblasti oprav (služeb) a materiálového dodání nás příjemně potěšila firma Pagroma z Komně. Termíny dodání a vyřešení technických potíží jsou krátké a na vysoké úrovni. Jsou i případy, kdy firma přijede na nahlášenou opravu a teprve po skončení prací se následně vystavuje objednávka na základě výkazu prací. S kvalitou provedení, vhodností zvoleného materiálu a taktéž i s termínem zhotovení jsme velmi spokojeni. Poslední dobou řešíme opravy na černící a fosfátovací lince roku výroby 2007 a na chromovně roku výroby 2013. Ceny oprav jsou příznivé a poměr kvalita/termín versus cena  je velmi dobrý.
Ing. Tomáš Tinka
Specialista pro údržbu a opravy SaZ a TFM

Firma Pagroma s.r.o. pro náš hotel Chata Jana s.r.o. vyrobili a nainstalovali akumulační nádrž se zateplením pro náš bazén v suterénu hotelu. Montáž proběhla dle předem dohodnutých podmínek a termínu. S konečným výsledkem jsme spokojeni a můžeme doporučit. 

Děkujeme.
Jiří Kadeřávek, jednatel společnosti

Reference plastové výroby:
Výroba ČOV CLEANNY 20 – červenec 2020
Výroba ČOV CLEANNY 40 včetně nástavce a nerezových komponentů – březen 2021
Výroba ČOV CLEANNY 20 včetně nerezových komponentů – červen 2021
Veškeré výrobky byly zhotoveny v požadované kvalitě a termínu.

Šitina Marcel
Manažer odbytu
VODA CZ s.r.o.

Pro náš potravinářský závod LINEA Nivnice a.s., která je výrobcem značky HELLO, hledáme vždy kvalitní partnery. I proto jsme si vybrali plastařskou firmu Pagroma s.r.o. pro dodání nádrže na měření odtoku odpadní vody. Dále nám byly dodány výrobky pro samotný výrobní provoz. Tento partner také zajišťuje opravy a servis stávajících nádrží. S kvalitou dodaných výrobků jsme byli vždy nadmíru spokojeni.

Jaroslava Ryšková
LINEA Nivnice a.s.

Pro svou výrobu potřebuje společnost Laugo Arms Czechoslovakia s.r.o., výrobce sportovních pistolí ALIEN, také odpovídající technické vybavení. Najít vhodného partnera, který je schopen navrhnout vyrobit a dodat řešení včas, které bude splňovat naše technické a kvalitativní požadavky není jednoduché. Proto jsme rádi, že takovýmto partnerem je firma Pagroma s.r.o., Roman Pagáč z Komně. Společně jsme realizovali již několik projektů, jednoduše začínajícími odchytnými nádržemi na sběr dešťové vody, závěsnými stěnami na speciální nářadí až po sofistikované odkalovací filtrační soustavy na vodu pro omílací zařízení. S kvalitou jejich výrobků a především profesionalitou pracovníků s mnohaletými zkušenostmi jsme nad míru spokojeni a určitě budeme i nadále spolupracovat.

Ing. Michal Polivka
business director
Laugo Arms Czechoslovakia

Od firmy Pagroma s.r.o. jsme si nechali zhotovit hned dvě vodoměrné šachty. S veškerou komunikací, termínem dodání a výslednou kvalitou jsme byli zcela spokojeni. Rádi se na regionálního výrobce průmyslových nádrží obrátíme při některém z našich dalších požadavků.

Copyright Pagroma