Materiály

Materiály

Materiály

Při výrobě používáme pouze ty nejkvalitnější materiály, které jsou dostupné na světovém trhu. Jedná se o materiály prvotřídní jakosti. Kvalita je pro nás velmi důležitá a proto nepoužíváme žádné druhojakostní nebo recyklované materiály.

Recyklované plasty lze použít pouze jako pomocný materiál. Nejsou vhodné pro nosné nebo statické zatížení, ani pro styk s potravinami, pitnou vodou nebo agresivními látkami a kapalinami.

Nejčastěji se nádrže vyrábí z polypropylenu (PP) nebo polyetylenu (PE), ale z ohledem na chemickou odolnost a prostředí využití nádrže, lze také vyrábět z polyvinylchloridu (PVC), nebo polyvinylidenfluoridu (PVDF). 

U nás zpracovávané druhy materiálu jsou – PP-H, PP-C, PP-B, PP-R, PE-HD PE-80, PE-100, PE-500, PE-1000, PVC-U, PVC-C, PVDF, případně plexisklo a jiné.

Tyto materiály nabízíme i k přímému prodeji. Dokážeme dodat v široké škále polotovarů – jedná se především o desky, ale je možné dodat i tyče, trubky nebo speciální profily.
Dodáváme také čerpadla, sondy, armatury, ventily a další produkty spojené s naší výrobou, u kterých se zaručujeme za jejich kvalitu a spolehlivost, díky našim zkušenostem s produkty a prověrkou dodavatele.

Při výrobě používáme nejšpičkovější materiál dostupný na světovém trhu.

Copyright Pagroma